Продавець "ОДЕЖКА" интернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
861 відгук
Интернет магазин "ОДЕЖКА"
+380999141504
+380999141504
+380679999145
+380952522616

Види і склад трикотажних полотен

Види і склад трикотажних полотен

Найбільш поширені трикотажні полотна класифікуються:

1. По волокнистому складу:
• бавовна 100 %;
• бавовна 95...92 % + лайкра 5...8 %;
• бавовна 80...70 % + поліестер 20...30 %;
• віскоза 100 %;
• віскоза 95...90 % + лайкра 5...10 %;
• полиэстер100 %;
• поліестер 95...90 % + лайкра 5...10 %;
• акрил (полиакрилонитрил, ПАН) 100 %;
• акрил 95...92 % + лайкра 5...8 %;
• акрил 85 % + метанить 10 % + лайкра 5 %.

2. По виду полотна:
• бавовняна кулірна гладь – в більшій частині складу містить бавовну, має лицьову і виворітну сторони. Гладь має хорошу розтяжність по ширині і майже не розтягується по довжині, має високу ступінь закручиваемости. Поверхнева щільність щільності від 130...260 г/м2, але найпоширеніша щільність тканини для футболок в основному 160...180 г/м2. Як правило, виготовляється з 100% бавовни і з лайкрою. Кулірна гладь має лицьову і виворітну сторону. Буває гладкофарбовані, з малюнком або меланжевої. Якістю спів, ринг і опенед. Кулірна гладь якості спів – одна з найкращих, зносостійких матеріалів, має м'яку фактуру, але при цьому досить висока вартість. Кулірна гладь якості ринг – порівняно з спів име-ет більш грубу і жорстку фактуру, за рахунок цього, здається щільніше. На цей вид полотна чудово лягають практично усі види нанесення: шовкографія, термодрук, при досить високій щільності – від 200 г/м2 добре виконувати вишивку. Кулірна гладь якості опенед є гіршою за якістю, так як не проходить обробку поверхнево-активними речовинами, на дотик найбільш суха.
• «інтерлок» – пружне еластичне трикотажне полотно з подвійною структурою (не має різниці між особою і виворотом). Подвійний трикотаж тягнеться менше, має підвищену формостійкість. При розтягуванні відновлює колишні розміри. Интерлочное полотно виготовляється з 100 % бавовни, змішаних і синтетичних волокон з поверхневою щільністю 160...260 г/м2, але найпоширеніша щільність для футболок в основному 210...220 г/м2. Інтерлок буває однотонний, набивний або меланжевий. Якістю спів, ринг і опенед. Застосовується при пошитті дитячих костюмів, штанів і спортивних костюмів.
• «віскоза» – в більшій частині складу містить віскозне волокно, що має лицьову і виворітну сторони. Виготовляється з 100 % віскози і з додаванням синтетичних та змішаних волокон, з лайкрою і без неї. Буває гладкофарбовані і з малюнком. Віскозне волокно за хімічним складом містить натуральну целюлозу, цим і пояснюється прекрасні гігроскопічні і тактильні властивості полотна. Віскозне трикотажне полотно має більшу еластичність, приємний шовковистий блиск і прекрасну драппируемость. Недолік – висока ступінь усадки. Найпоширеніша поверхнева щільність 160...260 г/м2. Основний вид переплетення – кулірна гладь.
• «холодна» віскоза («масло») – один з найвідоміших видів сучасного віскозного полотна. Це полотно відрізняється від класичної віскози. Саме їй властиві характерний відлив і відносно низька несминаемость. Саме з неї виходять красиві драпіровки та нечіткі силуети. І саме в ній не жарко навіть при 30 градусах спеки. Напевно, всі ці достоїнства і роблять її улюбленицею багатьох дизайнерів.
• ластик різних видів: рібана» і «кашкорсе» – еластичне трикотажне полотно з виробленням у велику переплетенням гумка 1х1(«рібана» ) ластик 2х2 або 3х3 («кашкорсе»), виготовляється з 100 % х/б, змішаних і синтетичних волокон, з начосом і без, з лайкрою і без неї. Буває однотонний, набивний або меланжевий. Застосовується для пошиття дитячих виробів і використовується в якості додаткових деталей («обвяз») – манжет, коміра, бейки. Поверхнева щільність рибаны 200...210 г/м2, для кашкорсе 210...300 г/м2.
• «піку» – в основному складається з 100 % бавовни, рідко буває смесовый з поліестером 35 %. Найпоширеніша щільність 220 г/м2, але буває різною від 180...260 г/м2. Це щільне, грубувате на дотик полотно, яку традиційно використовують для пошиття сорочок «поло». Лицьова сторона у вигляді рубчиків або сот. Практично не буває якості вище ринг.
• За рахунок її картатій фактури виконати шовкографію можна тільки водними фарбами, вишивку ж і термодрук можна виконати хорошої якості.
• «футер» з начосом і без начісування – щільне і середньої щільності формо-стійке трикотажне полотно, як правило, на основі кулирной гладі, гладке з лицьового боку і начосом або петлями з виворітного. Виробляється з х/б, змішаних і синтетичних волокон. Буває однотонний, набивний або меланжевий. Застосовується при пошитті дитячих костюмів та дитячих та дорослих толстовок.
• Звичайний склад: 100 % бавовна з добавками поліестеру або лайкри. Поверхнева щільність: 210...330 г/м2.
• «капітоні» – це утеплене, тришарове трикотажне полотно з ефек-том стібки у вигляді ромба. Проводиться, як правило, гладкокрашенным. Має хорошу повітропроникність. Волокнистий склад – 100 % бавовна або бавовна 95 % з лайкрою 5 %. Поверхнева щільність коливається в діапазоні 160...180 г/м2.
• «гипели» – це трикотажне полотно, як правило, на базі кулирной гла-ді з додатковими уточными нитками з поліуретану, не утворюють пе-тель. Утокові нитки служать для утворення опуклих малюнків на поверхні трикотажу і підвищення її еластичності. Волокнистий склад – бавовна 90 % з лайкрою 10 %. Поверхнева щільність до 200 г/м2.
• «селаник» – щільне трикотажне полотно з натуральної бавовни у складах 100 % бавовна або 70 % бавовна 30 % поліестер, лицьова сторона якого —ластик великого раппорта, виворітна — з начосом. Речі з селаника дуже м'які і приємні на дотик. Може бути однотонним або з малюнком. Поверхнева щільність: 200...280 г/м2.
• «фліс» – об'ємне тепле синтетичне полотно з начосом на лицьовий і виворітній стороні. Виготовляється з синтетичного полиэтилентерефталатного волокна. Буває гладкокрашеным і набивним. Фліс володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Застосовується при пошитті шапок, шарфів, халатів, курток, домашніх комплектів, чоловічих штанів, пледів і в якості підкладки на дитячі костюми. Поверхнева щільність: 180...330 г/м2.
• «велюр» – полотно середньої щільності, з дуже густим і м'яким ворсом на лицьовому боці. Виробляється з х/б, змішаних і синтетичних волокон, з лайкрою і без неї. Буває однотонний, набивний або меланжевий. Якістю спів, ринг і опенед. Велюр застосовується для пошиття дитячого та спортивного одягу, так само одягу для дому. Поверхнева щільність: 200...260 г/м2.
• «велсофт» (welsoft) – «легке» трикотажне полотно на базі кулирной гладі з дуже м'яким високим ворсом. Волокнистий склад 100 % поліефірне волокно. Часто використовується для пошиття халатів, пледів. Поверхнева щільність: 250...300 г/м2.
• махровий (плюшевий) трикотаж – трикотажне полотно з петельним ворсом. Ворс може бути як з одного, так і з двох сторін. Характерні властивості махри – висока теплозахист, вологопоглинання і м'якість на дотик. Застосовується для виготовлення халатів, домашніх і спортивних костюмів. Виробляється з х/б, змішаних і синтетичних волокон. Поверхнева щільність: 200...280 г/м2.